Bülten 18: STKlara Mali Denetim Desteği

Pro bono ağının sevgili dostları,

Ağımız STKların, mali alanda yaşadıkları denetim ve uyum gibi zorlukların üstesinden gelmesine destek olmak için Mazars Denge Yeminli Mali Müşavirlik’i aramıza katmıştı. Mazars, Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı’ndan sonra şimdi de Şiddetsizlik Eğitim ve Araştırma Derneği’ne hizmet vermeye başladı.

Mazars Denge’nin bizi ofisinde ağırladığı toplantı oldukça verimli geçti. Mazars Denge’ye aramıza katılımından ve sosyal sorumluluk gereği sivil topluma olan katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz. Aylin Beydemir, Gülşah Tuba Ünlü ve Rahşan Yasdıman’a da yakın ilgilerinden dolayı ayrıca teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Ağ olarak uzun süredir yaptığımız çalışmanın böylesi güzel sonuçlara ulaştığını görmek bizleri çok mutlu ediyor. Bu anlamda 10 Haziran 2016 tarihinde Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Raoul Wallenberg İnsan Hakları ve İnsancıl Hukuk Enstitüsü Türkiye Programı (RWI Türkiye Programı) ve The Global Network for Public Interest Law (PILnet) tarafından Türkiye’de pro bono hizmetinin teşviki ve kurumsallaştırılması amacıyla gerçekleştireceği toplantıya katılacağız. Toplantıyla ilgili bilgileri önümüzdeki bültende sizlerle paylaşacağız.

İdil Elveriş | İstanbul Bilgi Üniversitesi Pro Bono AğıMazars Denge - Şiddetsizlik Eğitim ve Araştırma Derneği
Gülşah Tuba Ünlü, Hülya Üçpırnar, Hilal Demir, Aylin Beydemir, Birsen Atakan, Rahşan Yasdıman


Paylaş