Bülten 21: Kasım 2016'da Eşleşmeler

Pro Bono Ağının Sevgili Dostları,


Ağımıza Yeğin Çiftçi Avukatlık Ortaklığı katıldı. Şu aşamada, LGBTİ’lerin evlerinde uğradıkları ayrımcılıkla mücadele etmek için farkındalık geliştirmeyi amaçlayan Mahallede LGBTİ Projesi’ne hukuki destek vererek katkıda bulunacaklar.

Dündar Sır Hukuk Bürosu, Trafikte Haklarım Derneği’nden sonra uluslararası öğrenci değişim programı katılımcılarına yönelik çalışan AFS Gönüllüleri Derneği’ne de hukuki yardım sunacak.

Balcıoğlu Selçuk Akman Keki ise şimdiye kadar destek olduğu dernekler yanında, yazılım alanında çalışan Kodluyoruz Derneği’ne destek olacak. Kodluyoruz Derneği, yazılım sektöründe çalışmak isteyen yetenekli gençlere eğitim ve insan kaynakları alanında hizmet veriyor.

Ağımızda hem yer alarak hem de birden fazla STK’ya katkı sağlayarak sivil toplumun arkasında duran bürolarımıza tekrar teşekkür ediyoruz.


İdil Elveriş | İstanbul Bilgi Üniversitesi Pro Bono AğıDündar-Sır Hukuk Bürosu, AFS Gönüllüleri Derneği’nin arkasındaYeğin Çiftçi Hukuk Bürosu, Mahallede LGBTİ Projesi’yle birlikteBalcıoğlu Selçuk Akman Keki Hukuk Bürosu, Kodluyoruz Derneği’nin yanında

Paylaş